Hovoriace hračky

Hovoriaci psík

Hovoriaci psík je hračka, ktorej kvality sú preverené tradíciou. Zamilovali si ju deti po celom svete!

Hovoriaci psík je ten najlepší priateľ do detskej postieľky. Deti s ním zažijú veľa zábavy a naučia sa novým veciam. Budú spoločne spoznávať písmenká a učiť sa abecedu, rozlišovať čísla a farby, počítať, spievať veselé pesničky a pomenovávať časti tela – a to nie len v slovenčine, ale po novom aj v anglickom jazyku! Hovoriaci psík je vhodný pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov.

Psík pomáha dieťaťu aktívne rozvíjať jeho jazykové kompetencie. Učenie pri tom prebieha nenásilnou a hravou formou. Reaguje na každý dotyk dieťaťa, hovorí, smeje sa a prehráva veselé pesničky. Dieťa sa naviac učí naslúchať druhému a rozlišovať pocity, ktoré mu psík dáva najavo. Reakcie psíka sa menia a dieťa je zakaždým milo prekvapené. Skúsenosti dokazujú, že práve tento spôsob výuky býva najefektívnejší.

Hovoriaci psík je ozajstný maznáčik – má roztomilú tváričku, výrazné farby a červené blikajúce srdiečko. Táto hračka poteší jak malé, tak väčšie deti. Pre tie najmenšie bude každý dotyk napínavým dobrodružstvom, väčšie deti psíka zapoja do spoločného vystrájania a veselého hrania. Najväčšiu zábavu sľubuje veľa pesničiek, ktoré si môžu deti so psíkom zaspievať, pri ktorých môžu poskakovať, tancovať a vyvádzať spolu s ďalšími kamarátmi.

Zaspievajte si s nami pesničku:

JW Player

Stiahnite si omaľovánku so psíkom

Hovoriaci hrniec

Hra s hovoriacim hrncom je zakaždým iná a stále zábavná. Vkladaním predmetov do vytvarovaných otvorov dieťa precvičuje jemnú motoriku a základy triedenia, učí sa rozlišovať farby a tvary, spoznávať množstvo a čísla.

Každá aktivita je odmenená zábavným zvukom či veselou pesničkou. Hovoriaci hrniec je určený pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov.

Hovoriaci hrniec má žiarivé farby a veselú tváričku. Pod pokrývkou ukrýva kocky rozmanitých tvarov a farieb, ktoré môže dieťa vyberať a vhadzovať späť príslušnými otvormi. Hračka má veľkosť ozajstného polievkového hrnca. Je vyrobená z nezávadnej plastovej hmoty – vďaka tomu je ľahká a dieťa si ju kamkoľvek prenesie, je tak isto veľmi odolná a dobre umývateľná, čo určite uvítajú skúsené mamičky.

Hrnec prehráva veselé pesničky a zábavné zvuky, počíta, rozpozná vhadzované predmety a určí ich farbu a tvar. Hračka neustále udržuje detskú pozornosť a stimuluje k ďalším činnostiam, zároveň ale nevyčerpáva, ani nezväzuje. Pesničky a zvuky sa obmieňajú v závislosti od konkrétnej situácie, takže dieťa bude vždy znova prekvapené. Je tu tiež možnosť meniť východzie nastavenie a prepnutím tlačidla zvoliť medzi pesničkami a počítaním. Hračka sa dá úplne vypnúť, čo je veľmi praktické napríklad pri cestovaní či pri večernej hre v postieľke.

Dieťa sa môže s hovoriacim hrncom hrať podľa svojej fantázie – môže si s hrncom zaspievať, zatancovať alebo nahlas opakovať počty, tvary a farby, môže si dovnútra schovať akékoľvek iné poklady a hrniec bude stále prehrávať zvuky a pesničky, môže uvariť priateľom čaj a tvarované kocky použiť ako čajové šálky. Dieťa sa s hrncom bude hrať rovnako dobre o samote, ako aj v spoločnosti ďalších kamarátov. Hovoriaci hrniec skrátka nikdy nepokazí žiadnu zábavu.

Zaspievajte si s nami pesničku:

JW Player

Stiahnite si omaľovánku s hrncom

Prečítajte si, čo o našich hráčkách hovoria rodičia